Wybierz język: PL | EN

A gdyby tak przyjeżdżając do Warszawy

zamieszkać w apartamencie całym do własnej dyspozycji...
Tanio i wygodnie... w którym poczujesz się jak u siebie w domu.

Start  »  O firmie

Witamy serdecznie na stronie naszej firmy. 

Nazwa naszej firmy NWW to skrót od 'Noclegi w Warszawie'.

Znalazłeś się tu prawdopodobnie dlatego, iż szukasz atrakcyjnego, taniego, wygodnego i spokojnego apartamentu, w którym będziesz mógł spędzić kilka dni w Warszawie. 

Czy zadałeś sobie kiedyś pytanie jak powinien wyglądać hotel idealny

Jest co najmniej kilka opcji odpowiedzi na te pytanie...

Są tacy, którzy stwierdzą, że idealnym hotelem jest hotel z setką pokoi, wielką recepcją, tłumem pokojówek, boy'ów hotelowych kłaniających się w pas przy wejściu itd..., gdzie nocleg kosztuje średnią pensję krajową.

Są też tacy, którzy stwierdzą, że idealnym dla nich hotelem jest bursa lub akademik, w którym za 30zł można spędzić noc w 6 osobowym pokoju z przygodnie spotkanymi towarzyszami, którzy okazać się mogą ... cóż albo świetnymi kompanami całonocnych imprez albo kimś zupełnie innym niż się z początku wydaje.

Są też tacy jak my, którzy uważają, że idealnym miejscem do spędzenia kilku dni w obcym mieście jest samodzielny apartament położony w interesującym ich rejonie miasta. Apartament, dzięki któremu mogą poczuć się jak we własnym domu. Bez recepcjonistki, pokojówki, boya hotelowego ale też bez przypadkowego towarzystwa.

Apartament zapewniający komfort, swobodę i niezależność.

Wyposażony we wszelkie sprzęty pozwalające funkcjonować komfortowo nawet w czasie dłuższych pobytów takie jak: kuchenka, lodówka, pralka, żelazko. Dzięki temu każdy może sobie przygotować posiłek taki jak lubi, może ograniczyć ilość ubrań wziętych w podróż, bo można sobie wyprać i wyprasować. W końcu może się w pełni zrelaksować nie niepokojony przez uciążliwą obsługę hotelową.

Jeśli należysz do tej trzeciej grupy osób, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Wybierz zatem i zarezerwuj jeden z naszych apartamentów. Czekamy na Ciebie i postaramy się abyś był/była w pełni zadowolony/a z pobytu.

Nocleg w Warszawie nie musi być drogi. Nie musisz wybierać, czy noclegi mają być wygodne czy tanie. U nas masz tanie i wygodne noclegi w Warszwie jednocześnie.